+420604644135 – Jan Pangrác info@psctyrlistek.cz

V sobotu 8. září 2023 se na táborové základně v Újezdě uskutečnila každoroční akce Pionýrské skupiny Čtyřlístek s názvem XAPATAN – Memoriál Lucinky Mrvíkové.

Akce začala v sobotu ráno rozdělením dětí do soutěžních družstev a poté následovala rozcvička v podobě štafetových soutěží.

Po skvělém výkonu proběhl pietní akt k uctění památky naší bývalé vedoucí a kamarádky Lucinky Mrvíkové, které je celá akce věnována.

Poté už se jelo autobusem na Bystřici, odkud jsme šli zpět do tábora pěšky. Cestou na nás čekaly různé aktivity jako například stolní tenis, terče s šipkami, celty, papír a nůžky, pistolky i mnoho dalších. Po náročné cestě plné soutěží jsme se dostali do tábora, kde na všechny ve večerních hodinách čekalo vyhlášení vítězných družin a odměny. Vítěznou skupinou se stala skupina s názvem “Gerbery”, ve které soutěžili Marco Mrkonja, Tereza Kupilíková, Jan Čmolík, Ema Brunnerová, Isabella Johannah Stirczula a Barbora Štichová. Vítězům blahopřejeme.

Celá akce se moc vydařila i díky slunečnému počasí, které nás doprovázelo. Děkujeme všem zúčastněným a příští rok se budeme opět těšit.

 

PS Čtyřlístek