+420604644135 – Jan Pangrác info@psctyrlistek.cz

PS Čtyřlístek na Zelené Lhotě

V pátek 7. 6. večer jsme s PS Čtyřlístkem jeli na Zelenou Lhotu. Převážně jely malé školkou povinné děti a my jsme z nich byli nejstarší. Cesta utekla rychle a my dorazili na místo. Seznámili jsme se s budovou a šli jsme se ubytovat do svých pokojů. Později večer jsme šli hrát seznamovací hry a pár dětem jsme vymysleli přezdívky. Hry jsme hráli do setmění a poté jsme se přemístili dovnitř, kde jsme si mohli malovat, hrát stolní hokej, který byl celý víkend velmi oblíben.

V sobotu jsme se probudili docela brzy. Dopoledne pro nás byly připraveny štafetové závody, kterých se zúčastnili i rodiče a vedoucí. Po obědě jsme šli po skupinách na krátkou procházku, během které jsme plnili různé úkoly. Po příchodu zpět jsme si opekli vuřty. Když se začalo stmívat, byla připravena noční hra. My jsme šli mezi posledními, když už byla velká tma. Noční hru jsme si všichni užili a unaveni jsme všichni rychle usnuli.

V neděli jsme jen už balili a uklízeli. Čekali jsme na autobus a jeli domů. Všichni jsme si víkend moc užili a doufáme, že se na Zelenou Lhotu ještě někdy vrátíme.

 

Simona Černá, Karolína Zrůstová, Tereza Veverková