+420604644135 – Jan Pangrác info@psctyrlistek.cz

Budeme slavit 30. výročí

autor: | Zář 16, 2019 | Nezařazené | 0 komentářů

Pionýrská skupina Čtyřlístek zakončila loňský školní rok táborem v Újezdě. Devadesát účastníků tábora bylo v zajetí stoje času.
První akcí v novém školním roce byla akce „Otevřené klubovny“, která proběhla v úterý 10. září v okolí klubovny Dřevák na Kozinovo poli. Děti si zahrály různé hry a soutěže. Mezi nejoblíbenější patřilo malování na obličej, vybarvování papírového hradu či souboje v bumper ballových koulích. Rodiče naopak zaujaly fotoknihy pořizované z jednotlivých táborů. Celá akce byla startem do celoročních oslav třicátého výročí znovuobnovení činnosti Pionýra.
Hned o následujícím víkendu se uskutečnila další akce, a to v sobotu 14. září. Jednalo se o tradiční akci, Cesta na Xapatán – Memoriál Lucinky Mrvíkové. V dopoledních hodinách účastníci uctili památku své bývalé kamarádky a vedoucí Lucie Mrvíkové. V odpoledních hodinách deset soutěžních družstev prokazovalo svoji dovednost na osmikilometrové trati v Zelenově. Večer následovalo vyhodnocení celé soutěže, v níž si nejlépe vedla skupina Mohykáni ve složení Martin Široký, Renata Muhrová, Eliška Havlová a Barbora Štichová. Sladké odměny ale čekaly na všechny účastníky soutěže.
V následujících týdnech již začaly pravidelné úterní a středeční schůzky, o kterých naleznete informace na webových stránkách www.psctyrlistek.cz.

Jan Pangrác

Fotogalerie bude přidána během týdne